dox666 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 Witam wszystkich! Mam ogromną prośbę,do wszystkich,którzy posiadają jakiekolwiek informacje,na tematy działań na rzece barycz,szczegulnie na odcinku Ryczeń-Wierzowice małe,i w stronę Wąsosza,z góry dzięki z zapraszam do pisanka! pozdro dox!
woytas Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Witamy na forum!Prosimy stosowac sie do regulaminu i netykiety - prosze nie krzyczec wiecej w temacie watku.
past Posted December 14, 2009 Posted December 14, 2009 :):):):):):):):):):):):):):):):):):)Masz złe informacje , baaa nawet bardzo złe . Akurat w tym przypadku to niemcy atakowali. A temat był już poruszany w przeszłości
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.