marposz74 Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 W czym mogła być taka deska,samochód,ciągnik,itp.
maro20 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 raczej samochodowa, jak na ciągnik za dużo wskażników"
marposz74 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 Dodam foto na weekendzie. Żadnych napisów czy tabliczek nie znalazłem, gdyż przedmiot został odkopany tylko częściowo.;)
dr.tommy Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Daj zbliżenie na stacyjkę i sprawdz czy ma jakieś napisy. Bo wygląda mi na taką samochodową z lat 30 Bosch`a chyba.
Question
marposz74
W czym mogła być taka deska,samochód,ciągnik,itp.
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.