Złamany korzeń Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 dobra już mi się nie chcę...później coś dorzucę. idę na piwo
wojtek2508 Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 No no ale obrączka w porządeczku.Fajny rocznik.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.