cabinet_wurzig Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Witam, proszę o pomoc w ID - dzięi za wypowiedzi!
saperski Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Ten znaczek na tym berecie przypomina mi trochę znaczek harcerski ale może podesłałbyś jakąś lepszą fotke i fotke środka beretu?Pozdrawiam
bigberni Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Skautowski raczej nie Polak -lepsza fota by była pomocniejsza
mietek Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Prosisz o odpowiedz a jestes zbyt leniwy aby choc napisac co tez jest na wszywce!Wstepnie brytyjski (mniejsze prawdopodobienstwo USA) lata 50/70-te (skorzany potnik), pozniej byly tylko z materialu.
Question
cabinet_wurzig
Witam, proszę o pomoc w ID - dzięi za wypowiedzi!
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.