bartek.s Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Witam.Prosze o id.Wysokosc:23.cm.Srednica:14 cm.Dziekuje.
bartek.s Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Witam.Prosze o id.Wysokosc:23.cm.Srednica:14 cm.Dziekuje.
numi5 Posted January 17, 2010 Posted January 17, 2010 Przedmiot przypomina cewkę zapłonową lub kondensator rozrucho-wy silnika elektrycznego.http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0c5f94739ace0c20
Question
bartek.s
Witam.Prosze o id.Wysokosc:23.cm.Srednica:14 cm.Dziekuje.
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.