maku955 Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Witam mam okazję nabyć Skrzynię na której jest napisaneMINI lub MINE V1 Jest dosyć duża, niestety brak fot..Zdrów!
regers Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 http://wehrmachts.kisten.free.fr/sommaire_pionnier.htmPoszukaj tutaj i podaj link która to skrzynia.
maku955 Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Regers z tego co oglądnąłem to podobne są te:http://wehrmachts.kisten.free.fr/packiste_10.htmhttp://wehrmachts.kisten.free.fr/packiste_14.htmhttp://wehrmachts.kisten.free.fr/rmine43.htmTa co ją opisałem nie posiadała rączki, tylko od spodu miała takie hmm...takie elementy żeby przytwierdzić do podłoża.
maku955 Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 foty może dopiero w sobotę...postaram się szybciej Zdrów!
regers Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Jest tutaj dość duża rozbieżność w tych skrzyniach co podałeś! Może ta skrzynia została przerobiona? Lepiej będzie jak podeślesz foty tej skrzyni. Pozdro!
Question
maku955
MINI lub MINE V1
Jest dosyć duża, niestety brak fot..
Zdrów!
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.