saperski Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Witam czy ktoś z was wie czy w okolicach Warszawy znajdowały się takie wyrzutnie? Słyszałem ostatnio iż gdzieś chyba w okolicach Łomianek obok Warszawy znajdują się bunkry i ogromne silosy po tych rakietach ale czy jest w tym prawda?Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam
coverpol Posted January 22, 2010 Posted January 22, 2010 To nieprawda. Ponadto v2 nie startowały" z silosów.Blizna i Bory Tucholskie to poligony gdzie dokonywano próbnych odpaleń. Tam dopracowano rodzaje stanowisk startowych.V1 i V2 nigdy nie zostały użyte bojowo na kierunku wschodnim.
CiepłeLody Posted May 26, 2010 Posted May 26, 2010 w Warszawie ? hahahakoło mnie w Zalesiu są jedynie 100 metrowe wyrzutnie V3
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.