Jump to content

moj pierwszy wykrywacz


Krzysztof15

Recommended Posts

Posted
Witam,
Mam na imie Krzysztof , mam 15 lat i chciałbym zaczac swoja przgode jako odkrywca :)

mam na wydanie ok 800 zł

i chciałbym kupic wykrywacz na numizmatyke ( monety, zegarki,pierscienie ITP)

ja sie zabardzo nie znam lecz moj znajomy ma Minelaba" i jest zadowolony :)

wiec prosze was o pomoc jaki wykrywacz mam kupic (chcialbym w poneidziałek lub wtorek juz zakupic)

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc
Posted
witaj Krzysztofie na naszym Forum :)

kilka uwag na początek :

1.Przeczytaj uważnie Regulamin Forum, zapoznaj się z działami jakie są i ich wewnętrznymi Regulaminami – ponieważ założyłeś wątek na Głównym, a o sprzęt pytamy w dziale „Sprzęt poszukiwaczy”
2.Nowi użytkownicy mają pewne ograniczenia czasowe w ukazywaniu się wątków – moderator musi je zatwierdzić – należy więc cierpliwie czekać aż wątek się ukaże, a nie zakładać nowy o nic nieznaczącym tytule, nie wspomnę o treści

i to chyba na tyle

-pozdro-

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information