dago2 Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Tamten wątek okazał się za długi zaczynamy nową odsłonę.Oto link do pierwszego wątku:http://odkrywca.pl/wilzken-dago2,646907.html#646907
wilzken Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 A to z mojego ostatniego wypadu... Niestety miałem do dyspozycji tylko dwie godziny.
wojtek2508 Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 No co chcieć:-)fanty fajne.Grtuluje i pozdrawiam
wilzken Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Dzięki wojtek2508, ale czasami bywa lepiej:) Pozdrawiam
dago2 Posted December 28, 2009 Author Posted December 28, 2009 Pierwszy dziś wyskoczył niemiecki hak mundurowy(groszek)...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.