aris12 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 Proszę o identyfikacje płomienia prawdopodobnie pochodzący z ładownicy polskiej[powstanie listopadowe ?] lub carskiej.Charakterystycznyjest tu tak zwany uszaty granat.Wiem,że ten typ granatu występował na bardzo rzadkich guzikach polskich.Z góry dziękuję za pomoc
aris12 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 Wysokość to:37milimetry a szerokość 24 milimetryPozdrawiam
Wyro Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Jeśli to od kompletu to zobacz tutaj: http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=662149
aris12 Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Dzięki dla Kolegi Wyro za info.Może jeszcze ktoś mógłby pomóc w tym temacie.Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.