ogonbar12 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 WITAM POSZUKUJE INFORMACJE O TEJ CZAPCE.
GRZESIEK2240 Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Dokładnie tak posiadałem takową.Weteran wojny awgańskiej nawet wyjaśnił mi dlaczego mieli odznaczenia malowane na zielono(wcześniej byli dośc łatwym łupem dla snajperów)
ogonbar12 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 WITAM POSZUKUJE INFORMACJE O TEJ CZAPCE.
Question
ogonbar12
WITAM POSZUKUJE INFORMACJE O TEJ CZAPCE.
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.