cupek6 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 Witam . Póki pogoda dopisuje , może jest jakaś chętna osoba na wspólny wypad gdzieś w okolice Krakowa . Tylko weekendy , w tygodniu praca . Pozdrawiam .
slaweqsb Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 witam. mogę gdzieś wyskoczyć. ziemia nie zamarzła
brudnyharry Posted January 17, 2010 Posted January 17, 2010 Chętnie się wybiorę,ale dopiero wiosną.pozdro.
cupek6 Posted January 18, 2010 Author Posted January 18, 2010 Widzę ,że Zeton jeszcze nie dawno działał . Ja jednak poczekam aż warunki będą lepsze . Oby wiosna przyszła jak najszybciej , bo ciężko w weekendy usiedzieć w domu . Ale nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło .Można chociaż na nartach wreszcie pojeździć :)
cupek6 Posted March 29, 2010 Author Posted March 29, 2010 I owszem , wszak to najwyższy czas ! Pozdrawiam .
wodzu_ Posted April 4, 2010 Posted April 4, 2010 Witam cupek6 podeslalem moje gg do ciebie na poczte .Pisz po swietach . Pozdro
cupek6 Posted April 7, 2010 Author Posted April 7, 2010 Witam ponownie .Czy jest tu chętna osoba na jakiś wspólny wypad w sobotę . Miejsce wyjazdu do ustalenia wspólnie . Proszę pisać na priva , pozdrawiam .
KlemenS Posted April 17, 2010 Posted April 17, 2010 HelloJesli propozycja nadalaktualna, prosze o wiadomosc na priv. Chetnie sie zalapie, nawet dzis w ndz:)
pasio Posted May 12, 2010 Posted May 12, 2010 Panowie odnowienie wątku Kto chętny ? Posiadam rutusa solarisa z chęcią pójdę z kimś w ramie w ramie w ziemie" :)Jestem z okolic Krakowa (Proszowice 30 km od)
brudnyharry Posted May 21, 2010 Posted May 21, 2010 Do kol. pasio.Odpisałem na twojego maila,przeczytaj go i daj znać co i jak.Pozdro.
albertus32 Posted August 9, 2010 Posted August 9, 2010 witam kolegów z krakowaczy moze ktos miałby ochote poszukac w weekend 20 lub 21 sierpien, bede aakurat w krakowiewzamiam jesli ktos bedzie na pomorzu moge sie zrewanzowacpozdrawiam
albertus32 Posted August 21, 2010 Posted August 21, 2010 koledzy ma ktos ochote na jutro na niedzielke wypadjestem w krakowie akurat jestem z pomorza, mozna porownac sprzety2
pasio Posted August 21, 2010 Posted August 21, 2010 Cholera a mój sprzęt chwilowo ma jakieś problemy z zasięgiem. I w dodatku w Poniedziałek mam egzamin poprawkowy :) więc jestem nie w temacie na ten weekend.
KlemenS Posted September 2, 2010 Posted September 2, 2010 Pogoda ostatnimi dniami nie rozpieszcza :) ale np dzis slonce juz sie pokazalo, miejmy nadzieje ze jesien bedzie pogodna i jeszcze nie jedno z ziemi wyjdzie.Takze jesli ktos ma ochote poryc w ziemi (Krakow, okolice) ja sie pisze.
dorsz Posted October 25, 2010 Posted October 25, 2010 hej koledzy ktos sie wybiera na wykopki w okolicach krakowa? prosze o smsa 603879296
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.