Skocz do zawartości

Fanty z ziemi sejneńskiej


wojtek2508

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

To same drobiazgi i rozmaitości.Rzeczy które mnie zbyt nie cieszą.Monetki łuski pociski blaszki i inne kółeczka.Zbiera się tego duzo i niechce mi się ich czyścić.Może kiedyś się zmobilizuję i chociaż posegreguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Muszę przyznać, kopara mi opadła do samej podłogi. Czytałem temat śliniąc sie z rozdziawiona gębą ;D Masz mega farta i super miejscówki. Jedynie pozostaje mi pogratulować. Monetki miodzio, ja do tej pory trafiłem dwie 1 groszówki 23, 25 rok. Za to twoje w dużo lepszym stanie. A ta 5 groszówka super!

Pozdrawiam z zazdrością ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Bogata ta Twoja okolica, nie ma co. Mnie szczególnie zachwyciła ta tabliczka z ptakiem. Krajobraz w tle kojarzy mi się trochę z Japonią. A swoją drogą ja bym go nie odświeżał, a jedynie trochę natłuścił. Z oryginalną patyną wygląda...po prostu dech zapiera. Pozdrawiam i... z całego serca zazdroszczę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja okolica może tak nie jest przekopana ale trzeba się nalatać oby coś pięknego znależć.Ktoś jedynie lata ze sprzę tem na większe głębokości bo takie dołki znalazłem.Szkoda że brak jest czasu.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Z wczoraj kilka monetek.1zł miedzionikiel,1grosz z miedzi krajowej 1823r i z tego samego dołka 1/2grosza 1811r.Na koniec 5 fenisi 1938r.Reszty nie pokazuje bo nieczyszczone ale i nic ciekawego.Łuski blaszki i jakieś pociski.Chciało się więcej polatać po lesie ale off starcza tylko na 3 godzinki a potem uciekłem bo by zjedli.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie