medvil Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 http://www.allegro.pl/item683366801_wykrywacz_metali_metalu_detektor_wykrywacze_gratis.html
bubbers Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 dozbieraj sobie jeszcze 3stówki i kup coś takiego http://www.allegro.pl/item688911782_garrett_ace150_wykrywacz_metali_promocja.html
michal16 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 To z twojego linku to chiński złom , jeśli chcesz szukać drobne i kolorowe przedmioty to polecam ACE 150 , za 450 zł kupisz używanego. Pozdrawiam
melich Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Żeby nie było że tylko odpowiadający kierują się opinią innych to... kumpel mieszkający w Anglii kupił dokładnie taki model w czasie promocji, wyniosło to na polskie około 80zł.. poszliśmy w las, chodziliśmy 2,5 godziny i znaleźliśmy jeden duży klucz do śrub tuż pod mchem, łapało blaszki na drodze ale tylko na powierzchni lub centymetr pod nią, baaaardzo płytki, wzbudzał się często ale to akurat wszystkim modelom i z wyższej półki sie zdarza. Obecnie mam smętka i ... szkoda gadać i nie ma co porównywać...
spid3r Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Nie uważam by garret 250 był tylko na początek, ale ja ze swojej strony go polecam
tadeks6 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Witam jeżeli szukasz dobrego wykrywacza na początek i do tego za nieduże pieniądze, to polecam wykrywkę PULSAR 4, dostępna na alledrogo za przystępną cenę(-; Wykrywacz jest ok bo sam z nim śmigam, wykrywka ma zarombisty zasięg, nie wzbudza się sama, co prawda nie ma dyskryminacji.Ale za takie pieniadze nic lepszego nie dostaniesz.W każdym razie nie kupuj tego chińskiego badziewia, co link daleś! Daż Dół tadeks6.
Graudenz 18 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Panowie ja proponuję zrobić wątek gdzie będzie opisane co w jakim przedziale cenowy kupić i na co (militaria,kolorek).
tadeks6 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Popieram!!!!!!! Medvil co cię tak wogóle interesuje militarka czy drobnica?
medvil Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 dzięki koledzy za informacje niewiedziałem ze to chińszczyzna
medvil Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 tadeks6 no interesuje mnie i militarka i drobnica pozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.