Jump to content

co sądzicie o tym wykrywaczu jestem początkujacy


medvil

Recommended Posts

Posted
dozbieraj sobie jeszcze 3stówki i kup coś takiego http://www.allegro.pl/item688911782_garrett_ace150_wykrywacz_metali_promocja.html
Posted
To z twojego linku to chiński złom , jeśli chcesz szukać drobne i kolorowe przedmioty to polecam ACE 150 , za 450 zł kupisz używanego. Pozdrawiam
Posted
Żeby nie było że tylko odpowiadający kierują się opinią innych to... kumpel mieszkający w Anglii kupił dokładnie taki model w czasie promocji, wyniosło to na polskie około 80zł.. poszliśmy w las, chodziliśmy 2,5 godziny i znaleźliśmy jeden duży klucz do śrub tuż pod mchem, łapało blaszki na drodze ale tylko na powierzchni lub centymetr pod nią, baaaardzo płytki, wzbudzał się często ale to akurat wszystkim modelom i z wyższej półki sie zdarza. Obecnie mam smętka i ... szkoda gadać i nie ma co porównywać...
Posted
Witam jeżeli szukasz dobrego wykrywacza na początek i do tego za nieduże pieniądze, to polecam wykrywkę PULSAR 4, dostępna na alledrogo za przystępną cenę(-; Wykrywacz jest ok bo sam z nim śmigam, wykrywka ma zarombisty zasięg, nie wzbudza się sama, co prawda nie ma dyskryminacji.Ale za takie pieniadze nic lepszego nie dostaniesz.W każdym razie nie kupuj tego chińskiego badziewia, co link daleś! Daż Dół tadeks6.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information