Skok Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 Proszę o ID ogniwek ze zdjęcia. Posiadają sygnaturę od zewnątrz pisane e" od wewnątrz T" w okręgu. Najprawdopodobniej są radzieckiej produkcji.Pozdrawiam!
Skok Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 Proszę o ID ogniwek ze zdjęcia. Posiadają sygnaturę od zewnątrz pisane e" od wewnątrz T" w okręgu. Najprawdopodobniej są radzieckiej produkcji.Pozdrawiam!
Question
Skok
Proszę o ID ogniwek ze zdjęcia. Posiadają sygnaturę od zewnątrz pisane e" od wewnątrz T" w okręgu. Najprawdopodobniej są radzieckiej produkcji.
Pozdrawiam!
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.