witam znalazłem manierke w domu, prawdopodobnie nalezała do niemieckiej armi ale nie umiem znalesc symboli co oznaczaja, prawdopodobnie pisze na niej EET46 lub EEI 40 ale sa zatarte w pewnym stopniu, jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o odp> Dzieki
Question
afrak
witam znalazłem manierke w domu, prawdopodobnie nalezała do niemieckiej armi ale nie umiem znalesc symboli co oznaczaja, prawdopodobnie pisze na niej EET46 lub EEI 40 ale sa zatarte w pewnym stopniu, jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o odp> Dzieki
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.