kolega podniósł takie elemento, zastanawiamy się od czego mogło być i do czego służyć...
wysokość całości - ok. 22 cm, średnica pod dużą nakrętką - ok 3,5 cm może ktoś rozpozna w to ustrojstwo ;) - brak jakichkolwiek sygnatur czy napisów - dzięki z góry za wszystkie podpowiedzi czy sugestie.
Question
euro_sabre
Witam,
kolega podniósł takie elemento, zastanawiamy się od czego mogło być i do czego służyć...
wysokość całości - ok. 22 cm, średnica pod dużą nakrętką - ok 3,5 cm
może ktoś rozpozna w to ustrojstwo ;) - brak jakichkolwiek sygnatur czy napisów - dzięki z góry za wszystkie podpowiedzi czy sugestie.
Pozdrawiam
tom
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.