zmija Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Proszę o id nożyc do cięcia zasieków. prawdopodobnie rosyjskie, ale nie wiem z jakiego okresu. Dzięki
Luftlander Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Podobne do tych z sowieckiej instrukcji.http://army.armor.kiev.ua/engenear/sanec.shtml
zmija Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Faktycznie, zgdzało by się. Szkoda że nie znam rosyjskiego. Podejrzewam, że były na wyposażeniu jeszcze po wojnie. Dzięki za link.
Question
zmija
Proszę o id nożyc do cięcia zasieków. prawdopodobnie rosyjskie, ale nie wiem z jakiego okresu. Dzięki
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.