slawekt9 Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 mam pytanko czy ten pasek jest rekwizytem jakims teatralnym czy nie. prosze o pomoc z góry dziękuję
slawekt9 Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 mam pytanko czy ten pasek jest rekwizytem jakims teatralnym czy nie. prosze o pomoc z góry dziękuję
Question
slawekt9
mam pytanko czy ten pasek jest rekwizytem jakims teatralnym czy nie. prosze o pomoc z góry dziękuję
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.