Skok Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Proszę o wydatowanie tego prawosławnego krzyżyka. Osobiście stawiam na koniec XIX lub początek XX wieku.Pozdr
Skok Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 DziękiCzy mógłbyś napisać dlaczego krzyżyk datujesz akurat na XVII wiek? Co jest w nim takiego charakterystycznego?Pozdrawiam!
Question
Skok
Proszę o wydatowanie tego prawosławnego krzyżyka. Osobiście stawiam na koniec XIX lub początek XX wieku.
Pozdr
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.