czupakabra Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 witam! chciałbym sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza wiem ze jest to ponoć z angielszczyzniona wersja cortesa zastanawiam sie nad kupnem ale mało wiem na jego temat,jak z osiągami czy ma takie same jak cortes czy jest głęboki czy jest lepszy od de leona, mam obecnie kanarka 250 z dużą cewką czy duzo zkorzystam na takiej zamianie na hawkeya czy to dobry sprzęt??czy moze ktoś coś napisać na jego temat bede wdzięczny pozdrawiam ..
Raned Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Z pewnością nie jest to angielszczyzniona"? wersja Cortesa.http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=648741#826159
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.