Jump to content

laser hawkeye


czupakabra

Recommended Posts

Posted
witam! chciałbym sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza wiem ze jest to ponoć z angielszczyzniona wersja cortesa zastanawiam sie nad kupnem ale mało wiem na jego temat,jak z osiągami czy ma takie same jak cortes czy jest głęboki czy jest lepszy od de leona, mam obecnie kanarka 250 z dużą cewką czy duzo zkorzystam na takiej zamianie na hawkeya czy to dobry sprzęt??czy moze ktoś coś napisać na jego temat bede wdzięczny pozdrawiam ..
Posted
Z pewnością nie jest to angielszczyzniona"? wersja Cortesa.
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=648741#826159

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information