ukalek Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam.Poproszę o ID i od razu o radę jak to zakonserwować.Ścianki są bardzo cienkie, ale przy znalezieniu jeszcze działał malutki zawias :).
manian Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Elektroliza. Jak na to wjedziesz szczotką na wiertarce to nic z tego nie zostanie. Pzdr
maro20 Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 chyba jednak czyszczenie miedzianą szczoteczką jakakolwiek interwencja chemiczna zniszczy przedmiot.ale pamietaj robic to z umiarem
FirstToFight Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 manian dlatego miedziana bo delikatnie czysci nie zadna stalowa bo na pewno na wylot zrobi dziure tylko mieziana pzdr
PatrX30 Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Elektroliza to by to całkiem rozpuściła...pod tą rdzą chyba nie ma zdrowego metalu.pozdro
ukalek Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam.Poproszę o ID i od razu o radę jak to zakonserwować.Ścianki są bardzo cienkie, ale przy znalezieniu jeszcze działał malutki zawias :).
FirstToFight Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 szczotka miedziana wygładzi tą rdzę i przynajmniej będzie się lepiej komponować na pułce pzdr
Question
ukalek
Witam.
Poproszę o ID i od razu o radę jak to zakonserwować.
Ścianki są bardzo cienkie, ale przy znalezieniu jeszcze działał malutki zawias :).
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.