Jump to content

Minelab Quattro MP


adam793

Recommended Posts

Posted
Witam od niedawna jestem posiadaczem Minelaba Quattro mam pytanie do osób posiadających ten wykrywacz jak jest z czasem pracy nim? niewiem ale mam przypuszczam że mi za szybko wyczerpują sie akumulatory jedni mówio że to wina ładowarki,dródzy ze możę cos z detektorem jest,akumulatorki posiadam nowe,kolega mówi ze na swoim EX.chodzi 30 godz.
Posted
Ja w Ex Se mam dwa komplety aku. Enerizer 2650 i Sanyo 2700 mAh, na tych pierwszych spokojnie starcza na 4 dni całodziennego łażenia i jeszcze jest zapas.Drugie sa na zapas nie testowałem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information