Jump to content
  • 0

Odznaka HJ jakie zapiecie?


Vorax

Question

Posted
Klasyczna HJ ostatnia znajdka, natomiast mam pytanko czy powinna byc na szpilce czy na agrafce? Pozdrawiam Vorax

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Klasyczna HJ ostatnia znajdka, natomiast mam pytanko czy powinna byc na szpilce czy na agrafce? Pozdrawiam Vorax
Posted
Hmm calkiem mozliwe bo slad lutowania jest szeroki bede pasowal mala agrafke.Dziekuje bardzo! Pozdrawiam Vorax
Posted
Witaj,
na szpilkach też były ale ta Twoja na 100% mocowana była na agrafce. Jak wżej była mowa agrafki w zależności od producenta miały rożny kształt

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information