Vorax Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Klasyczna HJ ostatnia znajdka, natomiast mam pytanko czy powinna byc na szpilce czy na agrafce? Pozdrawiam Vorax
Vorax Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Klasyczna HJ ostatnia znajdka, natomiast mam pytanko czy powinna byc na szpilce czy na agrafce? Pozdrawiam Vorax
Luftlander Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Raczej na agrafce.http://www.germanmilitaria.com/Political/photos/N025460.html
Vorax Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Dziekuje Luftlander jednak u mnie slad po zaczepie nie jest okragly a prostokatny..
Luftlander Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Myślę że kształt agrafki to kwestia producenta. I raczej na pewno agrafka ze względów praktycznych.
Vorax Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Hmm calkiem mozliwe bo slad lutowania jest szeroki bede pasowal mala agrafke.Dziekuje bardzo! Pozdrawiam Vorax
Vorax Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Pytalem sie bo kiedys widzialem na zywo sporo tych hj wlasnie na szpilkach
kris501 Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Witaj,na szpilkach też były ale ta Twoja na 100% mocowana była na agrafce. Jak wżej była mowa agrafki w zależności od producenta miały rożny kształt
Question
Vorax
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.