slawekt9 Posted July 14, 2009 Author Posted July 14, 2009 witam czy te bączki ktos poznaje sa one pruskie i oznaczaja stopień prawdopodobnie;] moze ktos poda wiecej informacji z góry dziękuję
Luftlander Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Raczej Pruskie/Niemieckie a kolory nie oznaczają stopni od tego są pagony np. tylko rodzaj pełnionej służby lub kraju związkowego z którego pochodzi np. policjant. coś jak otok na czapce.http://www.reenactorline.de/preussen/helme.htmhttp://www.guenterbock.de/photo.htm
Question
slawekt9
witam czy te bączki ktos poznaje sa one pruskie i oznaczaja stopień prawdopodobnie;] moze ktos poda wiecej informacji z góry dziękuję
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.