Jump to content
  • 0

Szabla ze Świdnicy?


von Neumarkt

Question

Posted
Witam,destrukt widoczny na zdjęciu kiedyś był chyba szablą,ale jakiś fachowiec"zrobił z tego złom.Zachowały się częściowo,grawerowane napisy,pierwszy z grzbietu:Molden Rauer Militaret Recten Schweidnitz,drugi już na boku ostrza:2 Schles New Jagt N 42.W obydwu napisach mogą zdarzyć się błędy literowe.Proszę o tłumaczenie,pozdrawiam v.N .

1 answer to this question

Recommended Posts

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information