tifoso Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 Znalazłem sporo łusek radzieckich z oznaczeniami 545 (na górze) i 43 (na dole). Z jakiej broni mogły być wystrzelone te naboje?
Skok Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Z każdej. Daj foto albo chociaż wymiary (wysokość łuski oraz kaliber czyli średnica otworu na górze).
chemik3 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 kolego tifoso dublujesz pytaniehttp://www.odkrywca-online.com/luska-545-43,655558.html#655558
Question
tifoso
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.