jasiu3lubin Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 mysle o zakupie wykrywacza salamandra z sondą 37 jak myslicie czy to dobry wybór na początek?
jasiu3lubin Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 ale na onetki tez by byl dobry i jakies kule od broni
Thomson. Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Z dużą cewką praktycznie nie da się szukać drobnych przedmiotów. A gdy się już znajdzie to jest problem z namieżaniem. Jedyne wyjscie to dokupic małą cewke.
jasiu3lubin Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 Ja wlasnie moge kupic z cewką 37cm i tą małą
jasiu3lubin Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 mozliwe ze z sondą 37 tyle kosztowal http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,21239755,kat,1561,trescogloszenia.html
Thomson. Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Nie. To 499 to cena od... Na allegro ostatnio widzialem z malymi cewkami.
Thomson. Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Najlepiej zadzwoń i dopytaj się producenta. Teraz w sezonie to poczekasz z miesiąc na sprzęt.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.