krecik wz. 65 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Pewnie coś na ten temat już było - ale nie mogłem się dokopać... :( Przepraszam...Znalazłem obrączke jakiegoś ptaszydła i chciałbym wysłać ją ornitologom - moge prosić o jakiś namiar ?Z góry dziękuje i pozdrawiam !
matrix14xxx Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Tu masz:http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=637408#872376
krecik wz. 65 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Pewnie coś na ten temat już było - ale nie mogłem się dokopać... :( Przepraszam...Znalazłem obrączke jakiegoś ptaszydła i chciałbym wysłać ją ornitologom - moge prosić o jakiś namiar ?Z góry dziękuje i pozdrawiam !
krecik wz. 65 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 O cholerka - umieściłem nie tam gdzie powinienem ! / Przeniosłem do Identyfikacji.Total.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 07:57 13-07-2009
Question
krecik wz. 65
Znalazłem obrączke jakiegoś ptaszydła i chciałbym wysłać ją ornitologom - moge prosić o jakiś namiar ?
Z góry dziękuje i pozdrawiam !
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.