Stasiańciu Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Proszę o pomoc w identyfikacji tego odznaczenia. Szczególnie ciekawy jestem za co było przyznawane i w jakich latach? z góry dziękuję
Luftlander Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Odznaka Weteran Walk o Niepodległość" od 1990 roku.
Question
Stasiańciu
Proszę o pomoc w identyfikacji tego odznaczenia. Szczególnie ciekawy jestem za co było przyznawane i w jakich latach? z góry dziękuję
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.