Stasiańciu Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Proszę o pomoc w identyfikacji tego odznaczenia. Szczególnie ciekawy jestem za co można było je dostać i w jakich latach było przyznawane??? Z góry dziękuję za wszystkie wpisy
Question
Stasiańciu
Proszę o pomoc w identyfikacji tego odznaczenia. Szczególnie ciekawy jestem za co można było je dostać i w jakich latach było przyznawane??? Z góry dziękuję za wszystkie wpisy
0 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.