Jump to content
  • 0

Nieśmiertelnik czy zwykła blaszka ?


cmil

Question

Posted

Witam na fotrum
Prezentuje dzisiejsze odkrycie zastanbawiam się czy to nieśiertelnik czy tylko zwykły kawałem blaszki.
Znaleziony niopodal ziemianek z I wojny światowej.
Na dole widoczny kawałem miarki wysokość 31 mm, długość od krawędzi do przełamania 25 mm
Napis na górze J.P
Na dole SCHÄR

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information