Poszukiwacz bunkrów Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Czy ktoś zna dobre miejsce do kopania na Zamojszczyźnie albo w okolicach Szczecina?
michal16 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 i co liczysz że ktoś Ci powie miejscówkę , na Zamojszczyźnie jest sporo fajnych miejsc . pozdrawiam
Ravfal Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Spory rozrzut masz kolego.... Zamojszczyzna-Szczecin
Poszukiwacz bunkrów Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 hehe...W Szczecinie to ja mieszkam a na zamojszczyzne niedługo jadę.Już jedno dobre miejsce tam znalazłem.Ale jest już trochę rozkopane.W Szczecinie mam też dobre miejsce ale zbyt rozległe.
dzieci3 Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Zapraszamy,polmosów ci u nas dostatek,a i wszelakiego śmiecia pod dostatkiem,a najwięcej koło Tereszpola:lodówki,telewizory,materace po kanapach no i oczywiście czarna jagoda wszechobecna.Pzdr.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.