tomakzr Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 nie najlepsze zdjecie ,ale chodzi mniej wiecej o jaki okres chodzi?
Poszukiwacz bunkrów Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Według mnie jest to przedwojenna samoróbka
tomakzr Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 nie najlepsze zdjecie ,ale chodzi mniej wiecej o jaki okres chodzi?
Question
tomakzr
nie najlepsze zdjecie ,ale chodzi mniej wiecej o jaki okres chodzi?
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.