edi29 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,mam pytanie,od czego mogła być ta łuska. Podaje wymiary:-wysokość: 19cm,-średnica przy wylocie łuski: ok.27mm,-średnica przy podstawie: 43mm,-średnica kryzy: 47mm.Oznaczenia na spodzie łuski to:góra: CN"dół: R"po lewej: 3"po prawej: 38"Z góry dziękuje za podpowiedzi.
Luftlander Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Wygląda na 25x193Rhttp://www.municion.org/25x193R/25x193R.htm
Question
edi29
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,mam pytanie,od czego mogła być ta łuska. Podaje wymiary:
-wysokość: 19cm,
-średnica przy wylocie łuski: ok.27mm,
-średnica przy podstawie: 43mm,
-średnica kryzy: 47mm.
Oznaczenia na spodzie łuski to:
góra: CN"
dół: R"
po lewej: 3"
po prawej: 38"
Z góry dziękuje za podpowiedzi.
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.