Witam Wczoraj trafiłem trzy pociski karabinowe,skorodowane,kiedy poddałem je elektrolizie,pozostał po nich tylko rdzeń.Zawsze myślałem,że pociski są pokryte mosiądzem,lub ołowiem.Mam pytanie,czy istniały pociski stalowe,a jeżeli tak to w jakim okresie,i do jakiej broni? Dodam,że wielkością,i kalibrem przypominały te do kałasznikowa. pozdrawiam szczep15
Question
szczep15
Wczoraj trafiłem trzy pociski karabinowe,skorodowane,kiedy poddałem je elektrolizie,pozostał po nich tylko rdzeń.Zawsze myślałem,że pociski są pokryte mosiądzem,lub ołowiem.Mam pytanie,czy istniały pociski stalowe,a jeżeli tak to w jakim okresie,i do jakiej broni? Dodam,że wielkością,i kalibrem przypominały te do kałasznikowa.
pozdrawiam szczep15
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.