wzorektom Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 HeyI`m new on that forum, I would like to ask is there somebody (polish or english) in west London area (Uxbridge, Harefield) looking for company to treasure hunting in this area? If Yes here is my contact details - tomwzorek@googlemail.comgg - 2731409
VanWorden Posted August 30, 2009 Posted August 30, 2009 Czołem Tomek:) Szczerze mówiąc to nie wierzę, że znajdziesz tu więcej poszukiwaczy z zachodniego Londynu, niż w naszym klubie:)) Pamiętaj o klubowym spotkaniu w pierwszą niedzielę września, gdzie będziesz miał możliwość poznać większość osobiście.PozdrawiamVW
o1franki Posted April 23, 2011 Posted April 23, 2011 Witam.Jestem owym" na forum. Mieszkam w SW Londynie (Wimbledon) i chetnie wybralbym sie z kims na wykopki...Pozdrawiam...
VanWorden Posted May 26, 2011 Posted May 26, 2011 o1franki - Tu masz link do forum i klubu polskich poszukiwaczy w UK: http://www.thesaurus.com.pl/forum/index.php?c=28W Londynie jest najwięcej członków, więc na bank nie będziesz się czuł samotnie, tylko najpierw poczytaj proszę o obowiązującym w Krainie Deszczowców prawie:)PozdrawiamVW
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.