Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Witam wszystkich.Zakładam wątek z moimi znajdkami które posiadam, lub które dopiero wpadną w moje ręce.Jeżeli ktoś coś będzie wiedział na temat posiadanych przeze mnie przedmiotów to proszę pisać.
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Ktoś coś może powiedzieć o tym bagnecie?Interesuje mnie dlaczego jest cały metalowy?(Jakiś geniusz próbował go ostrzyć:( )
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Fur treue im verein :)Słaby stan ale cieszy:)
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Pytanko małe...Czy takie zawieszki do kluczy jak ten na dole były produkowane w czasach 2 wś?Ja znalazłem swoją dość głęboko na pozycjach czołgów niemieckich stojących w 2 wś w mojej miejscowości.Ale różne rzeczy tam wychodzą...Przeważnie śmieci z naszych czasów......
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Data8/.4. 1895 :)Znaleziony na strychu pod podłoga.Ale nie potrafię przetłumaczyć:(Może ktoś pomoże???
m4sherman Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Bagnet, który jest na zdjęciach, jest bagnetem zastępczym niemieckim, ale niech się wypowiedzą fachowcy od bagnetów, co do zawieszki do kluczy, często były wykorzystywane jako nieśmiertelniki(mam dwie takie, znalezione na miejscu walk Volkssturmu, poza tym wyszła jeszcze blaszka z napisem HANS KLEIN z jednej strony, z drugiej - DANZIG)
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Dziękuje bardzo kolego.Wszystkie informacje mnie cieszą:)
Cowboys From Hell Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Buteleczki.Po lewej:DOLORSAND.R.W.ZAUSSERLICHPo prawej chyba po lekach.Od dołu tylko cyferka 15
Cowboys From Hell Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 2 medaliki, zegarek i jakiś wisiorek lub ozdoba (pogięta)
Cowboys From Hell Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 1.Po lewej sygnecik (chyba pruski)Po prawej stary pierścionek (może ktoś wie z jakiego okresu?)
Cowboys From Hell Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 2Na sygnecie po lewej widać krzyż, a na pierścionku resztki srebrzenia
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.