Jump to content

Moje znaleziska


Recommended Posts

Posted
Witam wszystkich.
Zakładam wątek z moimi znajdkami które posiadam, lub które dopiero wpadną w moje ręce.
Jeżeli ktoś coś będzie wiedział na temat posiadanych przeze mnie przedmiotów to proszę pisać.
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply
Posted

Pytanko małe...
Czy takie zawieszki do kluczy jak ten na dole były produkowane w czasach 2 wś?
Ja znalazłem swoją dość głęboko na pozycjach czołgów niemieckich stojących w 2 wś w mojej miejscowości.
Ale różne rzeczy tam wychodzą...
Przeważnie śmieci z naszych czasów......

Posted
Bagnet, który jest na zdjęciach, jest bagnetem zastępczym niemieckim, ale niech się wypowiedzą fachowcy od bagnetów, co do zawieszki do kluczy, często były wykorzystywane jako nieśmiertelniki(mam dwie takie, znalezione na miejscu walk Volkssturmu, poza tym wyszła jeszcze blaszka z napisem HANS KLEIN z jednej strony, z drugiej - DANZIG)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information