animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Kiedyś mi się pofarciło i mam coś takiego - stalowa tuba /skrzynka/ w środku lufa 9kolejne zdjęcie w nowym wątku, wraz z sygnaturą na lufie. prośba o pomoc w id przedmiotu.
Question
animal66
Kiedyś mi się pofarciło i mam coś takiego - stalowa tuba /skrzynka/ w środku lufa 9kolejne zdjęcie w nowym wątku, wraz z sygnaturą na lufie.
prośba o pomoc w id przedmiotu.
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.