tadeks6 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Witam proszę o wklejanie fotek waszych trafień z Bilgoraja i okolic!!! Jest to dla mnie bardzo ważne!!!!!!!!!!! Z góry dzięki. Daż Dół tadeks6.
tadeks6 Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 Czyżby na forum nie było odkrywców z tamtych stron???????????????????
michal16 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Cześć. Ja kopałem w tych okolicach kilka razy , fanty które tam wychodzą są głównie radziecki i niemieckie z potyczek partyzanckich ,powiem tyle sporo łusek , odłamków i innych śmieci , z ciekawszych rzeczy to zero . fotek nie mam . pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.