Jump to content

Wasze trafienia z BIŁGORAJA i okolic.Wrzucajcie fotki!


Recommended Posts

Posted
Witam proszę o wklejanie fotek waszych trafień z Bilgoraja i okolic!!! Jest to dla mnie bardzo ważne!!!!!!!!!!! Z góry dzięki. Daż Dół tadeks6.
Posted
Cześć. Ja kopałem w tych okolicach kilka razy , fanty które tam wychodzą są głównie radziecki i niemieckie z potyczek partyzanckich ,powiem tyle sporo łusek , odłamków i innych śmieci , z ciekawszych rzeczy to zero . fotek nie mam . pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information