Jump to content
  • 0

telefon na korbke niemiecki


Kobieras39

Question

Posted
czy to jakiś model wojskowy ? podzespoły typowo niemieckie , pradnica z tłoczonymi sygnaturami jak w telefonie polowym niestety brak farby na niej , na pozdespole jednym napis po niemiecku , obudowa blacha , wykonczenie szajs metal , i ebonit , ma ktoś pomysł ?

6 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Telefon niemiecki.Ten model był produkowany zarówno w czasie Wojny jak i po. Musisz poszukać sygnatur najlepiej na induktorze ale na pierwszy rzut oka wygląda na wojenny(induktor typowy dla wojennych niemieckich telefonów FF 33). Słuchawka niestety nie do kompletu-od telefonu polowego TAJ-43.
Pozdro.
Posted
czy to jakiś model wojskowy ? podzespoły typowo niemieckie , pradnica z tłoczonymi sygnaturami jak w telefonie polowym niestety brak farby na niej , na pozdespole jednym napis po niemiecku , obudowa blacha , wykonczenie szajs metal , i ebonit , ma ktoś pomysł ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information