http://odkrywca-online.com/skrzynka-do-id,653796.html#653796 jak w poprzednim temacie, moderator powie że się czepiam, ale wątek powstał zanim weszły nowe przepisy 2009-06-07 13:26:03, 2009-06-24 16:05:11, więc nie należy się w tym wypadku taryfa ulgowa a nie od razu ban, zmiany w regulaminie były potrzebne ale to czasem nie jest nadgorliwość lekka?? Zdrówko i więcej wyrozumiałości:)
Question
bandurka1945
jak w poprzednim temacie, moderator powie że się czepiam, ale wątek powstał zanim weszły nowe przepisy 2009-06-07 13:26:03, 2009-06-24 16:05:11, więc nie należy się w tym wypadku taryfa ulgowa a nie od razu ban, zmiany w regulaminie były potrzebne ale to czasem nie jest nadgorliwość lekka?? Zdrówko i więcej wyrozumiałości:)
0 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.