lars Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Witam. Mam mozliwosc odkupienia od zlomiarza tego krzyza. Niestety nie jestem w stanie stwierdzic czy jest oryginalny. Prosze o pomoc w tej sprawie kogos kto zna sie na rzeczy. Dodam ze magnes nie trzyma sie ani ramki ani srodka. Z gory dzieki
Hary DZ Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 jednoczęściowa kopia, oryginał powinien być trzyczęściowy Pozdrawiam.
Question
lars
Witam. Mam mozliwosc odkupienia od zlomiarza tego krzyza. Niestety nie jestem w stanie stwierdzic czy jest oryginalny. Prosze o pomoc w tej sprawie kogos kto zna sie na rzeczy. Dodam ze magnes nie trzyma sie ani ramki ani srodka. Z gory dzieki
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.