animal66 Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Jeśli jest to możliwe proszę o id pocisku - znalazłem go jak sadziłem drzewko ( wg. mojej babci 85 lat, na tym terenie nie było żadnych działań wojennych podczas II św).
OLAS370 Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 zapomniałem wrzucić do poprzedniego postu.poszperaj tam:http://amunicja1945.pl/
Question
animal66
Jeśli jest to możliwe proszę o id pocisku - znalazłem go jak sadziłem drzewko ( wg. mojej babci 85 lat, na tym terenie nie było żadnych działań wojennych podczas II św).
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.