Graudenz 18 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Witam,Czy ktoś może mi powiedzieć o tym pierścionku?Zdobienie dosyć staranie wykonane wygląda na ręczną robotę?Brak jakichkolwiek punc, byc może że była w miejscy pęknięcia pierścionka.Po wyciągnięciu brak patyny lekkie przybrudzenie.Na wykrywaczu Garret Ace 250 wskazuje na między Bronze & gold a silver jako 1$Czekam na wszelkie informacje
Graudenz 18 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 wzór wszystko jak by wycięte bądź małe elementy wtapiane.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.