wino39 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Bardzo prosze o identyfikacje czegoś znalazłem to na terenie zakładu elaboracyjnego:-)było całe ale podczas transportu sie urwała śrubka
wino39 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4583f1ea1b3c769f.html
Question
wino39
było całe ale podczas transportu sie urwała śrubka
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.