radek98k Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Orginał czy kopia nieważne, ważne, że jest ładna i w dobrym stanie.
pelikan85 Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Idź radek bo jak Ci pizgnę!!Odznaka wygląda na dobrą.pozdrawiam
pik78 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Radek -otoz wazne bo za kopie nawet dobra nie dam kilkudziesieciu euro !Poniał ?Tak wogole to idz pograj na kompie zamiast na forum mieszac...
Question
pik78
Jak waszym zdaniem ? Orginal czy ładna kopia ?
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.