skowyt Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 Witam Wszystkich. Małe pytanko: czy F2 można złożyć i schować do plecaka tak jak np ACE 250? i czy F2 posiada małe czy duże gniazdo jack na słuchawki? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam:)
emes Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Fiszerek po złożeniu nie zabiera dużo miejsca-ja przechowuję go właśnie w firmowej torbie od garreta,w kwestii słuchawek-gniazdo to duży jack...pozdr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.