moro92 Posted July 4, 2009 Author Posted July 4, 2009 Witam, mam dostęp do działka, proszę o identyfikację, foty potem a teraz trochę opisu:Działko stoi na 4 gumowych kołach, nie jest samobieżne, produkcji polskiej bo przy 2 pedałach pisze ogień, a przy drugim nie pamiętam, posiada dwa siedzenia, interesują mnie, rysunki, projekty itp. No i oczywiście nazwa. Foty dam jutro.
Cronos Posted July 4, 2009 Posted July 4, 2009 Skoro foty dasz jutro to nie lepiej było stworzyć wątek razem z fotami... jutro?http://pl.wikipedia.org/wiki/37_mm_armata_przeciwlotnicza_wz._1939_(61-K) to? czy to http://tradytor.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=431Pozdro
moro92 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 nie mam fotek jeszcze ale sadze iz chodzi o to pierwsze
hOOpOe Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Ciekawe to działko jak na pedale pisze ie pamiętam" :) ciekawe do czego ten pedałek służył ;)taka mała złośliwość ;]
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.