Jump to content

Działko - identyfikacja


moro92

Recommended Posts

Posted
Witam, mam dostęp do działka, proszę o identyfikację, foty potem a teraz trochę opisu:
Działko stoi na 4 gumowych kołach, nie jest samobieżne, produkcji polskiej bo przy 2 pedałach pisze ogień, a przy drugim nie pamiętam, posiada dwa siedzenia, interesują mnie, rysunki, projekty itp. No i oczywiście nazwa. Foty dam jutro.
Posted
Skoro foty dasz jutro to nie lepiej było stworzyć wątek razem z fotami... jutro?
http://pl.wikipedia.org/wiki/37_mm_armata_przeciwlotnicza_wz._1939_(61-K) to? czy to http://tradytor.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=431
Pozdro
Posted
Ciekawe to działko jak na pedale pisze ie pamiętam" :) ciekawe do czego ten pedałek służył ;)

taka mała złośliwość ;]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information