djk100 Posted July 3, 2009 Author Posted July 3, 2009 Eksplozja niewybuchu; zmarł nastolatek19-letni chłopak zginął po południu w wyniku eksplozji niewybuchu w Przerośli, w powiecie suwalskim (Podlaskie). Prawdopodobnie próbował go rozbierać. Wybuch nastąpił na poddaszu domu jego babci - poinformowała policja. Jak powiedział Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego podlaskiej policji, na razie bliższe okoliczności zdarzenia nie są znane. Wszystko wskazuje na to, że chłopak znalazł niewybuch gdzieś w okolicy i przyniósł go na posesję.Do eksplozji doszło na poddaszu domu jego babci. Mimo reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń, chłopak zmarł.Prawdopodobnie był miłośnikiem militariów, na poddaszu znaleziono bowiem także inną broń i amunicję. W związku z tym znaleziskiem ewakuowani zostali okoliczni mieszkańcy, a wezwani saperzy, którzy zajmą się niebezpiecznymi ładunkami i bronią.Artykuł z onet.pl
woytas Posted July 3, 2009 Posted July 3, 2009 http://www.odkrywca.pl/wybuchowe-znalezisko-w-bloku-w-kielcach,655020.html#655020
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.